Fotograf Warszawa. Fotograf Ślubny Warszawa. Fotograf Ślubny cena. Fotograf Warszawa cena. Sesja poślubna. Fotograf cena. Fotograf 2024. Fotograf na ślub. Suknia ślubna. Suknia ślubna. Salon sukien ślubnych. Florystka na ślub. Florystka. 

Ślub plenerowy 2023.
08 lutego 2024

Olga & Piotr
Ślub plenerowy w Słonecznym Dworku.

Czerwiec to magiczny miesiąc a jeden z czerwcowych dni należał do Olgi i Piotra-osób, które zarażały pozytywną energią! Ale od początku...

Decyzja o zawarciu małżeństwa w naturalnym otoczeniu przyrody staje się coraz popularniejsza.  Urok i piękno natury potrafią stworzyć niepowtarzalną atmosferę, dodając magii i emocji temu wyjątkowemu dniu. Na pewno nie raz widzieliście w social mediach piękne, wyjątkowe ceremonie plenerowe. Jeden z tych ślubów połączył dzisiejszych bohaterów. 
Obok reportażu z wielkiego dnia Olgi i Piotra nie można przejść obojętnie. Czerwcowe słońce promieniowało ciepłem, tworząc idealne warunki by powiedzieć sobie TAK! 

 

Każdy ślub to wyjątkowe przeżycie. Każdemu z nas towarzyszą inne emocje-łzy wzruszenia, radości a to wszystko w połączeniu z uśmiechem pełnym blasku. 

 

Dlaczego uważam, że czerwiec to magiczny miesiąc? Pierwszy letni miesiąc zawsze rozpala emocje. To czas w którym taneczne parkiety płoną a ilość wyjątkowych kadrów jest nie do opisania. Długie, ciepłe wieczory to idealny czas by bawić się fotografią. Nic nas nie ogranicza, jedynie wyobraźnia i chęci a w tym wypadku niczego nie zabrakło. 

Współpraca z tak zgraną ekipą to czysta przyjemność i marzenie wszystkich fotografów -  jestem tego pewien!