Fotograf Warszawa, Fotograf Żuromin, Fotograf Mława, Fotografia ślubna, Fotograf ślubny Warszawa, Fotograf ślubny Żuromin, Fotograf na wesele, Fotografia weselna, ślubne inspiracje, wesele Warszawa, Ślub Warszawa, Wesele Żuromin, Ślub Żuromin, Fotograf Sierpc, Fotograf Płock, Fotograf Siedlce, Fotograf Wyszków, Fotografia z drona, sesja ślubna, Sesja plenerowa, fotografia okolicznościowa, fotografowanie wesele, wesele boho, wesele glamour, wesele rustykalne, reportaż ślubny, fotograf ślubny cena, fotograf ślubny Żuromin cena, fotograf cena, fotobudka, fotobudka na wesele, fotobudka w przyczepie, fotograf mazowieckie, fotograf kujawsko pomorskie, fotografia mazowieckie, fotograf Olsztyn, Fotograf na wesele mazowieckie

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Kiedy najlepiej wykonać sesje ?

najpięknięjsze światło otrzymujemy wieczorem lub wczesnym rankiem. dlatego wszystkie pary namawiam żeby sesje wykonać w takich porach dnia kiedy mamy najkorzystniejsze światło. Na wykonanie sesji potrzebujemy ok.1.5 - 2h. W tym czasie jesteśmy w stanie wykonać piękną sesje !

Bierzemy ślub na drugim końcu Polski. Czy jesteś w stanie do nas przyjechać ?

tak ! Fotografuję na terenie całej polski.

Czy dostaniemy Album i Pendriva ?

Oczywiście, że tak ! Nic tak nie cieszy jak wasze zdjęcia zamknięte w pięknym albumie. Do każdego pakietu dołączam pendriva na którym znajdziecie wszystkie Wasze zdjęcia.

Jak otrzymamy zdjęcia ?

Bardzo mi zależy żebyście otrzymali zdjęcia w wyjątkowej formie. Dlatego też przygotowuje dla was spersonalizowany album oraz boxa w którym znajdziecie pendriva. 

Jak zarezerwować termin ?

Rezerwacją terminu jest podpisanie umowy. Możemy to zrobić osobiście lub online.

Jak długo będziemy czekać na zdjęcia ?

Zawsze staram się żeby Wasze zdjęcia trafiły do Was jak najszybciej. czas, który potrzebuję na obróbkę i wykonanie albumu liczę od dnia sesji plenerowej. Zdjęcia oddaje Wam maksymalnie do 100dni roboczych lecz lubię Was miło zaskoczyć i oddać reportaż w krótszym czasie. 

JAK WYGLĄDA KONTAKT PRZED I PO REZERWACJI TERMINU?

Przed rezerwacją terminu chciałbym lepiej Was poznać. Możemy porozmawiać telefonicznie, online lub mailowo. Jeśli chcecie, możemy spotkać się osobiście w dogodnym dla nas terminie. Podczas spotkanie porozmawiamy na temat waszego ślubu. Chciałbym aby ten dzień był wyjątkowy !

od 14 do 7 dni przed ślubem skontaktuje się z Wami żeby ustalić wszystkie szczegóły tego wyjątkowego dnia. 

PAKIET 2 

 

 PRZYGOTOWANIA MŁODEJ PARY

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO

CEREMONIA

PRZYJĘCIE DO GODZ. 1:00

SESJA ŚLUBNA

PAKIET 3

 

 SESJA NARZECZEŃSKA

PRZYGOTOWANIA MŁODEJ PARY

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO

CEREMONIA

PRZYJĘCIE DO GODZ. 1:00

SESJA ŚLUBNA

PAKIET 1 

 

PRZYGOTOWANIA MŁODEJ PARY

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO

CEREMONIA

PRZYJĘCIE DO GODZ. 1:00

 

Oferta na ślub i wesele

Wiem, że wybór fotografa ślubnego to nie jest proste zadanie. Dlatego też staram się Was zrozumieć i dostosować do Waszych wymagań. Jesteście ciekawi jak wygląda taki dzień ? 


W dniu ślubu towarzyszę Wam maksymalnie 12 godzin. Jest to wystarczający czas, żeby bez pośpiechu uwiecznić wszystkie najważniejsze dla Was momenty. 


Przygotowania do ślubu i wesela to bardzo ważny element tego dnia. To w tym czasie lepiej się poznajemy, tworzymy piękne fotografie detali oraz portrety. Nie zapominajmy jednak o tym, co dzieje się dookoła Was. Tak powstają najszczersze zdjęcia !

Podczas celebracji Waszego ślubu to Wy jesteście najważniejsi. Staram się być niewidoczny lecz pamiętajcie, że zawsze jestem blisko Was i służę pomocą ! 


Zabawa weselna ! To na tą część wszyscy czekają. Podczas wesela wtapiam się tłum i chwytam emocje. Coś co uwielbiam i sprawia mi najwięcej radości. Zdjęcia bawiących się gości oraz te pozowane to tylko część reportażu. Jeśli jest taka możliwość, staram się również wykonać kilka fotografii z lotu ptaka. Jest to świetne urozmaicenie całego reportażu. 

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Fotografia Mateusz Wydra

kontakt@mateuszwydra.pl

+48 690 965 745

KONTAKT

Sprawdź moje social media !

Ślub i wesele to bez wątpienia jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Ten wyjątkowy dzień przepełniony jest uczuciami, emocjami i wyjątkowymi chwilami, które na pewno zapamiętacie do końca życia. 

 

Wspomnienia to coś, czego nikt Wam nie odbierze. Powrót do tych emocjonujących chwil to wyjątkowe przeżycie, a fotograf ślubny to osoba, która utrwali te wspomnienia w niesamowitych kadrach. W tym ważnym dniu staram się dostrzegać to czego nie widać na pierwszy rzut oka. Emocje, uczucia, łzy wzruszenia i szczęścia tworzą ten dzień. Będąc przy Was a zarazem starając się być niezauważonym, fotografuję wszystkie wyjątkowe dla Was momenty.

Ponadczasowość - to słowo klucz do stworzenia niepowtarzalnych fotografii. 
Bycie fotografem na Waszym ślubie i weselu to duża odpowiedzialność. Fotografując tak emocjonujące chwile jak deklaracje dwojga zakochanych osób staram się stworzyć ponadczasowe fotografie, które będą cieszyć i zachwycać Was przez kolejne lata. 

 

Naturalne kolory, niewymuszone sytuacje i pełna naturalność - chyba wszyscy cenimy to w fotografii. Otwierając album ślubny, chce żebyście ujrzeli naturalność i szczerość. 

 

 

 

 

Wasze wyjątkowe historie

15 lutego 2023
Dzień ślubu to zdecydowanie jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu narzeczonych. Kinga i Damian - osoby cieszące się tym wyjątkowym dniem i pokazujące jak odstawić stres na bok aby przeżyć
31 stycznia 2023
Łazienki Królewskie w Warszawie. Wybierając Łazienki Królewskie jako miejsce, w którym mam zrobić zdjęcia, zawsze mam jedną myśl... będzie elegancja na najwyższym poziomie ! Tym razem było dokładnie tak jak
27 stycznia 2023
Sesja poślubna to coś więcej więcej niż miło spędzony czas i wykonanie kilkudziesięciu zdjęć. To pamiątka na całe życia, która pozwala ukazać Wasze prawdzie "Ja", pokazać to jacy jesteście oraz

Fotografia ślubu i wesela