Sesja ślubna w Gdańsku. Gdańsk fotograf ślubny. Fotograf ślubny Warszawa. Fotografia ślubna. Ślubne inspspiracje. Sesja ślubna w stoczni. Stocznia Gdańsk. Ślubne inspiracje 2024. Fotograf Żuromin. Żuromin fotograf. Sala weselna Żuromin. Sala weselna Warszawa. Fotograf ślubny cena. Fotograf ślubny cena. Fotograf ślubny Warszawa. Naturalna fotografia ślubna. Inspiracje. 

18 lutego 2024

Olga & Piotr 
Filmowa sesja poślubna

Sesja poślubna w Gdańsku.

Sesja poślubna to nie tylko kilkadziesiąt zdjęć - to Wasza historia a każda z nich jest wyjątkowa. Słysząc "sesja ślubna" mamy przed oczami klasyczny obrazek: piękne miejsca i białą suknię. Tym razem było totalnie na odwrót! 

Cieszę się, że coraz częściej trafiam na ludzi, którzy przeżywają swój ślub i wszystko co z nim związane, na swój indywidualny sposób. 
Olga i Piotr - para, którą mieliście już okazję poznać -  chcieli, żeby ich zdjęcia z sesji poślubnej były inne, wyjątkowe, w filmowym klimacie. 
Według mnie się udało! 

 

Stocznia Gdańsk - wyjątkowe miejsce na sesje poślubną.

Zastanawiając się nad doborem miejsca padło kilka pomysłów ale to stocznia w Gdańsku skradła nasze serca. Stare budynki, żurawie, piękna historia i klimat nie do podrobienia. Dla nas miejsce idealne! 

Zobaczcie to sami!