14 marca 2024

Martyna & Jakub 
Słoneczny dzień w "Atmosfera Żuromin"

Gorący czerwcowy dzień i wyjątkowe wesele w Atmosfera Żuromin.

Martyna i Jakub... para, która od rana emanowała pozytywną energią i zarażała nią wszystkich dookoła! Tego dnia działo się tak wiele, że ciężko jest to opisać w kilku słowach. Emocje, emocje i jeszcze więcej energii. A kulminacją tego wszystkiego było wesele, którego nie da się zapomnieć!


Ślub pełen uśmiechów i emocji.

Ceremonia zaślubin Martyny i Jakuba odbywała się w kościele, który bardzo dobrze znam - pw. Św. Trójcy w Bieżuniu. Piękny kościół w którym zawsze dobrze się czuję jako fotograf. Kolory, które tam zastajemy idealnie pasują do letnich zachodów słońca. Uwielbiam ten klimat!

 

Krótka sesja w dniu ślubu i wesele do białego rana w sali weselnej Atmosfera.

 

W Atmosferze bywam...bardzo często. Mogę stwierdzić, że tą salę znam jak własną kieszeń lecz to ludzie tworzą "atmosferę" a tego wieczoru było wyjątkowo! Już w pierwszych chwilach spędzonych na sali weselnej czułem przedsmak tego, co będzie działo się później! 
Znajomi i rodzina dzisiejszych bohaterów, nie dała odetchnąć. Było mega! 
Życzę wszystkim takiej ekipy na swoim weselu...serio! Chciałbym pokazać Wam wszystko co widziałem tego wieczoru lecz w tym poście musiałbym umieścić tyle zdjęć, że oglądanie tego zajęło by Wam długie godziny. 

Korzystając z tego, że czerwcowe wieczory są długie, wykonaliśmy szybką minisesję. Czy do takiej sesji potrzeba wiele? Według mnie nie a to co zrobiliśmy jest idealnym przykładem. Kawałek drogi, piękne słońce i Oni. Krótki przepis na klimatyczną sesje podczas wesela.