28 sierpnia 2023

Joanna & Patryk

Tu zaczyna się nasza historia...

 

Rok 2023 od samego początku zapowiadał się bardzo dobrze a pierwszy reportaż tylko umocnił mnie w tym przekonaniu. 
Joanna i Patryk doskonale wiedzieli jak ma wyglądać Ich niezapomniany dzień.
Wszystko to co zobaczyłem, pokazało, że marzenia się spełniają. 

Przygotowania pary młodej okiem fotografa to jedno z ważniejszych punktów na liście dnia. To wtedy możemy bliżej się poznać, porozmawiać a także wykonać wiele niepowtarzalnych i wyjątkowych zdjęć. Jest to też idealna okazja, żeby uchwycić w fotografiach dodatki, które tworzą ten wielki dzień. Asia i Patryk mieli dopięte wszystko na ostatni guzik. Piękne dodatki i wspaniała atmosfera towarzyszyła nam od samego rana co da się zobaczyć w reportażu, który za chwilę zobaczycie. 

Srebro, złoto i wzruszająca ceremonia...
Gdy wszedłem do kościoła pierwsza myśl, która przyszła mi do głowy to..."WOOW!". Piękna dekoracja nadała niesamowitego blasku temu miejscu, które przecież tak dobrze znam. Wysokie kompozycje z kwiatów, lustrzany dywan i Oni ! Coś niesamowitego. 

Wesele do białego rana...
Kwiecień to miesiąc w którym wesele zaczyna się o zmroku. Długa, wiosenna noc to wyzwanie przed każdym fotografem lecz tym razem  było inaczej. Każda chwila trzymała w napięciu a czas uciekał bardzo szybko. Fajerwerki, koncert zespołu MIG oraz to na co wszyscy czekaliśmy. Wisienka na torcie tego dnia... dosłownie. Tort i jego oprawa to coś niesamowitego. Piękny, wysoki tort otoczony chmurami. Wszystko to zrobiło niesamowite wrażenie. Z resztą  co tu opowiadać - Zobaczcie sami 

 

 

Jestem doświadczonym fotografem ślubnym z Warszawy, gotowym uwiecznić Twój wyjątkowy dzień w najpiękniejszy sposób. Moja pasja do tworzenia pięknych i autentycznych fotografii sprawia, że każdy moment staje się niezapomnianą pamiątką.

Wspólnie stworzymy niepowtarzalny album, który opowie historię Waszej miłości, uchwyci wzruszenia, uśmiechy i emocje. Zdaję sobie sprawę, że każda para jest wyjątkowa, dlatego moje podejście jest elastyczne i dopasowane do Waszych potrzeb.

Za każdym zdjęciem kryje się moje zaangażowanie w stworzenie czegoś wyjątkowego. Uwielbiam poszukiwać unikalnych kadrów, które oddadzą charakter Waszego dnia. Od przygotowań, przez ceremonię, aż po taniec – jestem obecny, aby uchwycić wszystkie niepowtarzalne momenty.

Wykonuję pełny zakres usług fotograficznych, w tym sesje przedślubne, relacje z dnia ślubu oraz sesje plenerowe, korzystając z uroku Warszawy. Tworzę także eleganckie albumy, które staną się cenną pamiątką na lata.

Jeśli poszukujesz fotografa ślubnego z Warszawy, który odda duszę i charakter Waszego ślubu w niepowtarzalnych zdjęciach, to zapraszam do kontaktu. Razem stworzymy coś pięknego, co przetrwa próbę czasu i będzie cieszyć Wasze serca za każdym razem, gdy do niego zajrzycie.