Fotograf ślubny. Fotograf ślubny Warszawa. Fotograf na wesele. Fotograf Warszawa. Ślub Warszawa. Fotograf na ślub cena. Fotograf ślubny cena. Oferta ślubna. Ile kosztuje fotograf na wesele. Fotograf ślubny Radom. Fotograf Ślubny Żuromin. Fotograf Ślubny Mława. Fotograf Mława. Mława. Fotograf Mława. Fotografia ślubna Mława. Atrakcje wesele. Dj na wesele. Suknie ślubne Warszawa. Zespół na wesele. Atmosfera Żuromin. Sala wesela Żuromin. Atmosfera Żuromin cena. 

14 lutego 2024

Edyta i Hubert

Każdy ślub to wyjątkowa historia.
Wyjątkowa nie tylko dla pary młodej ale również dla fotografa. Wiosna to okres gdzie zaczynamy intensywną pracę i stajemy przed nowymi wyzwaniami, poszukujemy nowych kadrów, testujemy pomysły, które narodziły się zimą. 
Gdy czuć, że para młoda ma podobny "vibe" to wiadomo, że ten dzień będzie pełen wyjątkowych kadrów. 

Przygotowania na zewnątrz? Ale jak to? 
Gdy tylko zobaczyłem to drzewo, wiedziałem, że lepszego miejsca na przygotowania nie znajdziemy. Piękne kwietniowe słońce, kwitnąca jabłoń i jeszcze piękniejsi Oni -  bohaterowie tego dnia - Edyta i Hubert.
Czy wszystkie elementy przygotowań muszą wyglądać tak samo? Klasycznie? 
Według mnie nie i bardzo się cieszę, że nie jestem sam w tym stwierdzeniu. Fotografia jest na tyle piękna, że zabawa formą i światłem potrafi dać niesamowite efekty nawet w tak oczywistym miejscu. 

Ceremonia pełna uśmiechu.
Każdy przeżywa ten dzień na swój sposób. Będąc fotografem ślubnym widuję różne emocje, od łez po szczere uśmiechy. Dzisiejszym bohaterom uśmiech z twarzy nie schodził nawet przez chwile. Stres? Nie tym razem! Życzę wszystkim, żeby w tak ważnym dla siebie dniu, mieli w sobie tyle radości i pozytywnych emocji! 

Zabawa do samego rana!
Wesele to nie tylko zabawa ale również świetna okazja do stworzenia magicznych fotografii. Każde wesele to wyjątkowa historia, którą staram się przeplatać krótkimi sesjami. A jak to wygląda w praktyce? Zobaczcie sami!