Piękne zaproszenia ślubne. Najlepsze miejsca na ślub w Warszawie. Fotograf ślubny dla wymarzonej sesji, inspirujące pomysły na dekoracje weselne. Wyjątkowe suknie ślubne na miarę. Najnowsze trendy w bukiecikach ślubnych. Kreatywne pomysły na przyjęcie weselne. Idealny tort weselny dla Twojego wielkiego dnia. Miejsca na podróż poślubną. Porady dotyczące planowania ślubu i wesela. Jak wybrać idealnego DJ-a na wesele. Zaskakujące pomysły na prezent dla nowożeńców. Najlepsze miejsca na romantyczne zdjęcia po ślubie. Jak stworzyć personalizowane zaproszenia ślubne. Porady dotyczące wyboru menu na wesele. Oryginalne pomysły na rozdawane upominki dla gości weselnych. Wskazówki dotyczące wyboru idealnej sali weselnej. Jak zorganizować idealną ceremonię ślubną na świeżym powietrzu. Trendy w makijażu i fryzurach ślubnych. Najlepsze miejsca na rezerwację noclegu dla gości weselnych.

31 stycznia 2024

Anna & Bartosz
Sesja ślubna w tropikach

Gdy tylko pomyślę o ślubie gdzie królowała piękna, głęboka zieleń na myśli przychodzi mi ta wyjątkowa para - Anna i Bartosz. 
Czy można znaleźć lepsze miejsce by utrzymać ten klimat? Według mnie nie! 

Gdy pogoda za oknami nie sprzyjała sesji ślubnej wyjście było proste, Palmiarnia w Powsinie. Miejsce, które oczarowało nas od pierwszych chwil. Piękne, egzotyczne rośliny i odrobina słońca wpadająca przez szklany dach dała niesamowity efekt. Mam nadzieję, że to miejsce odwiedzę jeszcze nie raz. 

Dodatkowo, wyjątkowy urok tego miejsca sprawił, że każda chwila spędzona tam była niezwykła. Atmosfera tropikalnego ogrodu sprawiła, że sesja ślubna Anny i Bartosza nabrała jeszcze większego uroku i głębi. Było to idealne połączenie natury, romantyzmu i egzotyki, które podkreśliło ich wyjątkowy dzień ślubu. 
 

Z pewnością Palmiarnia w Powsinie jest jednym z tych miejsc, które zapisują się w pamięci na zawsze. To oaza zieleni, która jest doskonałym miejscem do wykonania sesji poślubnej.