Fotograf Warszawa, Fotograf Żuromin, Fotograf Mława, Fotografia ślubna, Fotograf ślubny Warszawa, Fotograf ślubny Żuromin, Fotograf na wesele, Fotografia weselna, ślubne inspiracje, wesele Warszawa, Ślub Warszawa, Wesele Żuromin, Ślub Żuromin, Fotograf Sierpc, Fotograf Płock, Fotograf Siedlce, Fotograf Wyszków, Fotografia z drona, sesja ślubna, Sesja plenerowa, fotografia okolicznościowa, fotografowanie wesele, wesele boho, wesele glamour, wesele rustykalne, reportaż ślubny, fotograf ślubny cena, fotograf ślubny Żuromin cena, fotograf cena, fotobudka, fotobudka na wesele, fotobudka w przyczepie, fotograf mazowieckie, fotograf kujawsko pomorskie, fotografia mazowieckie, fotograf Olsztyn, Fotograf na wesele mazowieckie

10 marca 2023

Patrycja i Artur

Fotografia ślubna to piękny zawód.
Często widujemy wzruszające momenty, radość oraz wiele emocji między ludźmi. Wszystko nabiera innego wymiaru w momencie, gdy należy sfotografować ślub znajomych ze szkolnych lat. Jeszcze nie tak dawno mijaliśmy się na szkolnym korytarzu
a teraz... ahhh. 
Patrycję i Artura znam od bardzo dawna,
aż chciałoby się powiedzieć, że od zawsze.
Gdy tylko dowiedziałem się, że będę miał przyjemność stworzyć dla nich reportaż ślubny to uświadomiłem sobie jak szybko ucieka czas. Niesamowite !

Deszczowy, majowy dzień...
W tym dniu czas upływaj jakby wolniej. Wydawałoby się, że deszcz za oknem może zepsuć ten wyjątkowy dzień.
Zawsze powtarzam, że pogoda nie ma znaczenia jak ma się przy sobie wspaniałych ludzi ! I tak też było ! Patrząc na Patrycję i Artura wiedziałem, że nic nie zepsuje ich humoru a to co za oknem nadało tylko wyjątkowego klimatu. 

Wesele, którego nie da się zapomnieć...
Nie pierwszy raz byłem w sali bankietowej Atmosfera lecz tym razem było czuć w powietrzu coś wyjątkowego.
Czuć było, że wesele będzie niesamowite. Pierwszy toast, obiad, następnie pierwszy taniec i... ogień do samego rana !
To co się działo na parkiecie to istny kosmos. Nie często się spotyka tak zgrane i taneczne rodziny - serio ! Dla fotografa ślubnego to istna kopalnia kadrów i nowych pomysłów. 

Zobaczcie sami !

Sala weselna: https://www.facebook.com/AtmosferaZacisze