Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kiedy data tej najważniejszej uroczystości zbliża się wielkimi krokami, a przygotowania do ślubu nabierają tempa, stajecie przed wyborem motywu przewodniego. Zarówno istotny jest wybór rodzaju ceremonii oraz jego styl.

Sylwia i Dawid od początku wiedzieli jak ma wyglądać ich wyjątkowy dzień. Wymarzyli sobie ślub w stylu rustykalnym, stąd na zdjęciach widać ogrom zieleni, nawiązujący do natury, przepiękne drewniane tabliczki, a także ich zdaniem niezbędną w tym dniu „Strefę Chill”. Dopełnieniem całości była drewniana altana, w której odbyła się ceremonia zaślubin.

Rustykalny styl ślubów stał się bardzo popularny w ostatnich latach, ponieważ pozwala na stworzenie wyjątkowej i niezapomnianej atmosfery w tym dniu.

Podczas pięknej ceremonii Sylwia i Dawid powiedzieli sobie „TAK” i oficjalnie stali się mężem i żoną. Szczęście biło od nich z każdej strony, a uśmiech nie schodził w twarzy. Stres i napięcie schowane zostały do szuflady, a fotografie ze ślubu i wesela zostały przepełnione radością.

Czy spotkaliście się z określeniem „Slow wedding” ? To określenie idealnie odzwierciedla najważniejszy dzień młodej pary. Całe przyjęcie weselne przebiegało w bardzo luźnej atmosferze. Wszyscy goście ochoczo korzystali z pięknej scenerii jaką oferuje Karczma Dalnia. Tego dnia młodzi mieli mnóstwo czasu dla siebie, a najbliżsi przeżywali go razem z nimi. To był naprawdę udany reportaż ślubny, a także pracowity, lecz piękny i pełen miłości dzień. Życzę Wam żebyście zawsze z takim spokojem i uśmiechem na twarzy szli razem przez całe życie.

07 stycznia 2023

"Party dla rodziny i znajomych"

Domyślna treść artykułu.

 

W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta.