Zobaczcie sami w jaki sposób możecie otrzymać swoje zdjęcia !

Nie możemy zapominać o największej klasyce wśród fotoproduktów - odbitki ! Dawniej mogliśmy spotkać dwa rodzaje papieru: połysk i mat. Oczywiście w nieśmiertelnym formacie 10x15.
Na szczęście czasy się zmieniają i dziś do wyboru mamy kilkanaście rodzajów papieru i niezliczona ilość formatów. Wszystko jest dla Was, aby zdjęcia służyły również do udekorowania Waszych domów. Każdy fotograf Wam powie, że nic tak nie cieszy jak "swoje" zdjęcie
w ramce :)

Odbitki - klasyczne wydruki

Wiele par z którymi miałem zaszczyt współpracować decyduje się na sesje narzeczeńską. Luźna sesja zdjęciowa przed najważniejszym dniem w życiu pozwala lepiej się poznać, lepiej wczuć się w rolę modela ale co najważniejsze - otrzymujecie fotografie, które możecie wykorzystać podczas ślubu i wesela. Fotoprodukty, które mogę Wam zaoferować świetnie sprawdzają się np. jako podziękowania dla rodziców.
Rozkładany tryptyk w formie albumu czy fotoobrazy w różnej formie idealnie spiszą się w tej roli. 
 

Fotoprodukty jako wyjątkowy prezent

Na specjalne wyróżnienie zasługują fotoalbumy, które posiadają spersonalizowane opakowanie oraz pendrive. Taka konfiguracja przede wszystkim chroni album przed zniszczeniem. Specjalne miejsce na pendrive w dużym stopniu minimalizuje prawdopodobieństwa zgubienia wszystkich Waszych zdjęć. Według mnie to najlepsza opcja jaką możecie wybrać. Elegancka forma i bezpieczeństwo zdjęć w jednym. Idealne połączenie. 

Fotoalbumy posiadają różna formę lecz  lecz ich duży wybór, pozwala znaleźć coś dla siebie. 
Najczęściej wybieracie fotoprodukty w materiałowych oprawach ! Bardzo mnie to cieszy, ponieważ jest to idealne połączenie nowoczesności i ponadczasowej klasyki. Duży wybór materiałów, eleganckie wykończenia oraz wysoka jakość
dają niesamowity efekt. 
 

Personalizacja - Wasz wyjątkowy album

Wyjątkowa forma

Ile razy zdarzyło Wam się, że wraz ze zmiana lub awaria telefonu/komputera Wasze zdjęcia przepadły ? Bardzo często słyszę o takich przypadkach dlatego staram się Wam pomóc aby Wasze zdjęcia były bezpieczne i cieszyły oko przez wiele lat. 
 

Utracone zdjęcia ?

28 lutego 2023

Fotoalbumy, pamiątka na całe życie

Fotoalbum

Fotoalbum to bez wątpienia wyjątkowa pamiątka z Waszych uroczystości.
Zawsze powtarzam, że posiadając swoje zdjęcia w fizycznej formie chętniej do nich wracamy. Dlatego też w mojej ofercie znajdziecie wybór wielu wyjątkowych, spersonalizowanych fotoksiążek, albumów oraz innych fotoproduktów.